VÝKLAD KARET

29. december 2010 at 21:48 | WoOdOo_Míí
VÝKLAD KARET


si můžete vyklást sami karty..je to i s návodem..Co co znamená..:) super věc!
_________________________________________________________________________


   Nejdříve si určíme kartu, která představuje osobu, jež si nechává vyložit. To bude například srdcová sedma pro slušnou mladou dívku, srdcový spodek pro řádného svobodného muže, zelený spodek pro zkaženého mladíka, křížový spodek pro špicla, srdcový král pro ženatého muže, srdcová dáma pro vdanou paní, zelený král pro vdovce, zelená dáma pro vdovu, křížová sedma pro muže vedoucího nemravný život, křížová dáma pro rozvedenou ženu, a podobně jak je zřejmé z textu o významu karet.

Nedostane-li osoba jež si nechává vyložit odpověď na svou otázku, může ještě dvakrát výklad opakovat. Nedostane-li však odpověď ani na třetí pokus, odpírá osud dát odpověď.

  Ptá-li se například mladá dívka, zda se vdá, a mezi vyloženými kartami není srdcová sedma, která dotyčnou dívku představuje, ani žádná karta, která by představovala případného nápadníka, ale taková, která zklamané naděje oznamuje, jako například křížová sedma, osma, nebo devítka, nebo piková sedma, osma nebo devítka, bude pro ni nejlepší, když si opatří dvě kočky a mopslíka, a zůstane starou pannou.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Naty Naty | Web | 4. march 2011 at 2:07 | React

Zajímavé, ale raději si vyložím sama svými kartami a bez toho aniž bych četla návod. Nejde o to naučit se číst symboly, ale vidět dál a pozor abychom si nevykládali, to co si přejeme. To může být zavádějící stejně tak, jako když se na nás napojí nějaká bytost a výklad je rázem zkreslený...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement